Iz carskog grada Niša u Novi Sad stiže Stereo Banana!
Niški intergalaktički dvojac Stereo Banana je svojevrsna muzička senzacija koja već više od decenije
nastupa na velikim i malim binama širom regiona, svoja remek-dela predstaviće novosadskoj publici
u subotu, 24. maja od 22 časa u Gerila bar-u!
U već prepoznatljivom maniru, ovaj popularni muzički dvojac koji čine Marko Anđelković Naopak i
Nemanja Nedeljković Nemus, nastavili su da se igraju rečima i muzičkim žanrovima i da popularizuju
drevne metode kugfuzije.
Neki od njihovih brojnih hitova kao što su “Melem”, je završio na prvom mestu MTV liste “Domaćica”,
a “Nemoj da znojiš tehniku” je hit koji ih je najviše proslavio zbog kojeg su u štampi stekli epitet
“domaći Chemical Brothers”.
Stereo Banana – „Dečija policija“ – https://www.youtube.com/watch?v=v2xBQ-vZAgY
Stereo Banana – „Vikend“ (Official Video 4K) – https://www.youtube.com/watch?v=eiKEpkGve8Q
Stereo Banana – „U bade mantilu“ (Official Video) –
https://www.youtube.com/watch?v=0iZH_eVWRaQ
Ulaznice su u prodaji i možete nabaviti na svim prodajnim mestima Gigstix-a, kao i online, na
sledećem linku: https://new.gigstix.com/event/stereo-banana-novi-sad-24-maj-2025/
Broj telefona za REZERVACIJU STOLOVA biće dostupan je od ponedeljka, 19. maja od 11h do 16h:
+381 64 26 96 081
Obezbedite svoje mesto na vreme i vidimo se u Gerila bar-u!




